تهران خیابان مفتح ،پایینتر از میدان هفت تیر ،کوچه افشار ،پلاک 8 طبقه سوم تلفن : 02188381341 فکس : 02188381340
×

نمایشگاه موادغذایی اگروفود ۲۰۲۰

خانه » رویدادها » نمایشگاه موادغذایی اگروفود ۲۰۲۰
رویدادها, نمایشگاه تخصصی Manager ۲۴ دی ۱۳۹۹

 

بیســت و هفتمین نمایشگاه بین المللی- تخصصی صنایع کشــاورزی، مواد غذائی، ماشــین آالت و صنایع وابســته (ایران آگروفود ۲۰۲۰)که از
تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹ درمرکز نمایشگاه های بین المللی تهران-سئول برگزار گردید، با توجه به شیوع ویروس کرونــا و لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی، قوانین بازدید جدیدی را برای مخاطبین خود داشت! که البته بایــد اعتراف کرد کــه عدم پذیرش بازدیدکنندگان غیرتخصصی جهت ورود به نمایشــگاه موجب گردید این رویداد حرفــه ای تر از قبل برپا گردد و شــاید به تعبیری بتوان گفت: عدو شــود ســبب خیر اگر خدا خواهد!
حضور این دشمن جدی و خطرناک برایجان انســان ها، که مهمترین اثرمنفی اش را بر اقتصاد صنعت توریسمو برگزاری رویداد ها گذاشته است، درایران موجب برگزاری رویدادی به واقع تخصصی گردیــد و گرچه این تعداد مشارکت کننده(۱۷۰شرکت غرفه دار)هرگز تعداد مطلوبی بــرای برگزاری بزرگترین نمایشگاه مواد غذایی ایران نبود امــا آنان که بــا در نظر گرفتن تمام خطرات، حضوریافتند را با نمره قابل قبولی از خود راضی نگه داشت.
انجمن ملی خرمــای ایران نیز با درنظر داشتن رســالت خود و با حمایت سازمان توســعه تجارت ایران در این رویداد به عنوان غرفه دار شــرکت کرده و توانســت مذاکرات و رایزنی های خوبــی را جهت ارتقــا جایگاه تشکل و همچنین ذینفعانش رقم بزند.حضور این دشــمن جدیِ و خطرنــاک بــرای جــان انســانها، در ایــران موجب برگــزاری رویــدادی بــه واقــع تخصصــی گردید!

آنچه در چنین رویدادهایی از حضور یک تشکل باید انتظار داشت، آمادگی پاسخگویی به سوالات بازدید کنندگان در خصوص فعالیت های انجمن است و همچنیــن، نمایــش توانمندیها و محصولات اعضا جهت گسترش روابط تجاری آنان و البته رایزنی با مسوولین در خصوص تســهیل و رفع مسائل و تثبیت جایــگاه تخصصی انجمن ملی خرما در بین تصمیم گیران دولتی ، که با همراهی تمامی افراد مربوطه، همه موارد مذکور به خوبی صورت پذیرفت.
امید اســت که هر چه ســریعتر به این امکان دست یابیم تا توانمندتر از قبل در چنین رویدادهای بین المللی و به واقع تخصصی حضور بهم رسانیم.

 

مریم مهرعلی بیگی

متخصص امور نمایشگاه های بین المللی

برچسب ها

Manager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به انجمن خرمای ایران می باشد