امروز:14:00:32 12 فروردین 1399
  • 0718345834
  • +98 0718345834
  • info@khorma.com
انجمن ملی خرمای ایران
National Association Of Iranian Dates
17
مهر
1395

دستاوردهای حضور کنسرسیوم صادراتی خرمای کرمان در نمایشگاه بین المللی world food روسیه با ارزش

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان دستاوردهای حضور کنسرسیوم صادراتی خرمای کرمان در نمایشگاه بین المللی world food روسیه را با ارزش عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان، مهدی سلطانی راد معاون صنایع کوچک این شرکت در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی روسیه گفت: ما توانستیم نماینده مناسبی از بخش خصوصی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان راهی این نمایشگاه کنیم تا اقدامات لازم را به منظور شناسایی بازار روسیه انجام داده و در ادامه بتوانند ارتباط مناسبی را با خریداران این محصول برقرار نمایند.

سلطانی راد در ادامه خاطرنشان کرد: شرکت توسعه صادرات خوشه نخل کریمان به عنوان کنسرسیوم صادراتی خرما که با حمایت شرکت شهرک های صنعتی ایجاد و درحال توسعه بازار می باشد در این نمایشگاه حضور یافت که از دستاوردهای این نمایشگاه به حضور 150 نفر علاقمند به محصول خرما در این غرفه می توان اشاره کرد.

وی ادامه داد: توانستیم در این نمایشگاه با 70نفر از تجار و صنایع مرتبط و عرضه کنندگان این محصول، ارتباط مناسبی برقرار و به تبادل اطلاعات بپردازیم که از جمله اطلاعات بدست آمده تقاضای بیشتر برای خرمای مضافتی و کبکاب بود.

وی در ادامه افزود: اکثر بازدیدکنندگان خواستار عرضه این کالا به‌صورت مستقیم و مداوم در بازار روسیه بودند و همچنین در راستای معرفی مناسب، کاتالوگ های 4 زبانه و به منظور ارتباط مستمر، وب سایتی طراحی و اطلاعات آن در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان از مذاکره اختصاصی با مدیران عامل 4 شرکت غذایی، بزرگ روسیه خبرداد و بیان کرد: تیم اعزامی به این نمایشگاه به بررسی بازار روسیه پرداخته و توانسته است اطلاعات مفیدی را در اختیار این مجموعه قرار دهد که امیدواریم موجب توسعه صادرات این محصول به کشور روسیه در آینده نزدیک باشیم.